Pozycjonowanie stron internetowych

Daj się odnaleźć w sieci!

Czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego tylko wybrane strony WWW znajdują się wysoko
w wyszukiwarkach internetowych?
Odpowiedzią na to pytanie jest słowo klucz: pozycjonowanie stron internetowych.
Jest to złożony, często czasochłonny, ale istotny proces, z punku widzenia budowania biznesu internetowego. Daj się odnaleźć potencjonalnym 19 000 000 klientom sieci Internet w Polsce, oraz ponad 2 miliardom na świecie.


Zakładamy, że Państwo zgodzą się z nami, że najczęściej wykorzystywaną wyszukiwarką w sieci jest google. Udział tego potentata w Polsce to aż 95% wszystkich wyszukiwanych wyników!
Skuteczne pozycjonowanie polega na wykonaniu odpowiednich działań optymalizacyjnych Państwa strony internetowej, oraz doborze odpowiednich słów kluczowych.

Posłużymy się przykładem:
Załóżmy, że prowadzą Państwo zakład wulkanizacyjny w trójmieście. Jeżeli zaczęlibyśmy pozycjonować słowo kluczowe: „wulkanizacja opon” to koszty były by bardzo wysokie, z racji ponad 2 milionów wyników dla tej frazy.
Zakład wulkanizacji, z przykładu który podaliśmy, głównie skupia się na rynku lokalnym, więc działania związane z pozycjonowaniem, powinny mieć również wydźwięk lokalny. Dzięki temu zabiegowi, możemy znacząco obniżyć koszty pozycjonowania, a dodatkowo, skupić się na rynku, który głównie nas interesuje.

Mamy nadzieję, że zrozumieli Państwo na tym skromnym przykładzie, co to jest pozycjonowanie stron internetowych.
Pomożemy w przygotowaniu precyzyjnych działań, które pozwolą osiągać najwyższe wyniki w wyszukiwarkach, a co za tym idzie maksymalizacje zysków.

Płacą Państwo dopiero po osiągnięciu określonego w umowie wyniku!


Zapraszamy do kontaktu.